İptal etmek için ESC tuşuna basmanız yeterlidir.

Mozcon Konferans Notları

Mozcon Konferans Notları

Dünyanın en çok takip edilen dijital pazarlama konferanslarından Mozcon bu sene 9-11 Temmuz tarihlerinde Seattle’da yapıldı. Ümit Yılmaz ‘ın ABD’de yerinde izlediği Mozcon konferans notları 1. ağızdan İçerik Bulutu bloğunda.

Dijital Pazarlama ve SEO’nun geleceğine dair bu muhteşem notlarını bizimle paylaştığı için kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Notları sizin için 6 başlık altında topladık:

Mozcon Konferans Notları – Seo

Mozcon Konferans Notları – Lokal Seo

Mozcon Konferans Notları – Dijital Pazarlama

Mozcon Konferans Notları – İçerik Pazarlaması

Mozcon Konferans Notları – Dijital Ürün Geliştirme

Mozcon Konferans Notları – Ajans Müşteri İlişkileri

Keyifli Okumalar 🙂

 

The following two tabs change content below.

Ümit Yılmaz

Founder at Makevisible.net
Ümit YILMAZ, Dijital Pazarlama ve SEO alanları ile Üniversite yıllarında tanıştı ve o günden beri de hiç kopmadı. 2009 yılında Marmara Üniversitesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra İngiltere'de 1 yıl yaşadı ve akabinde Türkiye'ye dönerek profesyonel iş hayatına atıldı. Önce 2 farklı ajansta çalışarak profesyonel iş hayatında kendini geliştirme imkanı buldu. Sonrasında ise yaklaşık 2,5 yıl Hürriyet Grubu'na bağlı birçok şirketin SEO ve Dijital Pazarlama Operasyonlarını yönetti. Bu dönemde çok sevdiği SEO alanında dikeyleşme kararı aldı ve Türkiye'nin en büyük performans ajanslarından biri olan SEM bünyesine katılarak SEO Danışmanı olarak sektöründe öncü onlarca şirkete danışmanlık verdi. Kendi ajansını kurmadan önceki son durağı olan eBay Türkiye'de (GittiGidiyor.com) yaklaşık 3 yıl SEO Müdürü olarak çalıştıktan sonra görevinden ayrılarak İçerik ve SEO Hizmeti sunan Makevisible.net 'i kurdu. Ümit YILMAZ 10 yıldan uzun bir süredir içinde olduğu bu alanda büyük bir keyifle birçok etkinlikte konuşmacı olarak yer almış olup çeşitli kurumlarda da eğitmen olarak halen tecrübelerini paylaşmaya devam etmektedir.
icerikbulutu.com Blog - İçerik ve İçerik Pazarlaması Blogu
icerikbulutu.com Blog - İçerik ve İçerik Pazarlaması Blogu

İçerik Bulutu

İçerik Pazarlaması, İçerik Stratejileri, Freelance Ekosistem ve İçerik Bulutu.